Keskustelujen arkisto

Kirjoittaja

Aihe: Offtopic

(1490 viestiä)
TKal
Kuumeessa olen... Yksi koe on jo jäänyt väliin, ja jos kuume jatkuu niin jää kaksi muutakin. ::)
Bomber
Jesssss! Enkun kokeesta 9½!!!! ;D :D :P
rulezman
Lainaus käyttäjältä: BomberJesssss! Enkun kokeesta 9½!!!! ;D :D :P
Mä sainkin hissan kokeesta 9 plussan :)
Karhula
Sain uskonnon kokeesta 9- ! :o
HN Erkka
Mulle tuli enkun kokeesta 9! :)
Sininthecity
Ruotsin kokeesta 6!
Jesh!

:-[
akuankka1313
Höh, historian kokeesta tuli 9 1/2. Normaalisti tulee kymppiä :'(
Bomber
JEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!! ;D ;D Kymppi! Täysi kymppi matskusta! Ihan putipuhdas ja lumivalkoinen 10!

Lainaus käyttäjältä: akuankka1313Höh, historian kokeesta tuli 9 1/2. Normaalisti tulee kymppiä :'(
No mikäs jakso teillä on menossa? Meil on nyt Antiikin kreikka yleisesti, esim. Persialaissodat ja kaiken maailman aristotelekset ja Platonit + sun muut Agripat. Meillä ei oo vielä ollu kokeita hissasta, mutta antiikin Egyptin jumalista tekemästäni tutkielmastani sain 9+

ps. Tää offtopic alkaa olee aika tälläistä numeroiden vertailua. Siis jos jotakuta se häiritsee?
rulezman
Huomenna olisi Venäjän kokeet... Ei tekis yhtään mieli kyllä lukea (en kyllä luekaan) kun en kuitenkaan mitään ymmärrä.
akuankka1313
Lainaus käyttäjältä: BomberNo mikäs jakso teillä on menossa? Meil on nyt Antiikin kreikka yleisesti, esim. Persialaissodat ja kaiken maailman aristotelekset ja Platonit + sun muut Agripat.
Sitä meilläkin. Oli muuten tosi kiinnostava se Sparta-kappale.
Bomber
Lainaus käyttäjältä: akuankka1313Oli muuten tosi kiinnostava se Sparta-kappale.
Mä pidän enemmänkin persialaissodat. Mikäs koulukirja sulla on hissassa? Meil on joku Aikamatka.
TKal
Nyt olen sitten terveenä, tuli oltua yli viikko kipeenä. Ensi viikolla pitäisi sitten 5 koetta tehdä, kun tuli oltua viime viikolla kolmesta kokeesta pois. ::)
Bomber
Mikäs sulla sitten oli? Influenssa?
TKal
Muutama ensimmäinen päivä oli ihan tavallista flunssaa, mutta kun se loppui niin tuli oltua monta päivää kuumeessa.
Karhula
Ärsyttävää ku on kamala yskä ja ääniki mennyt ja tänään piti mennä kouluun ja tehä matikan koe, vaikka tulihan siitä 9-. :P